Piknik integracyjny z dziećmi niepełnosprawnymi

25 września uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią Panią Anną Czuba – Brzozowską uczestniczyli w pikniku integracyjnym z niepełnosprawnymi dziećmi z ośrodka OREW w Zamościu. Podczas spotkania dzieci bawiły się razem, piekły jabłka przy ognisku, spędzały czas na placu zabaw, rysowały, a także wzorowo opiekowały się swoimi niepełnosprawnymi przyjaciółmi. Uczniowie tańczyli, integrowali się i pokazali, że wszyscy jesteśmy ważni i potrzebni społeczeństwu. Serdecznie dziękujemy Pani Annie Małeckiej, Pani Agacie Krzemińskiej oraz Panu Piotrowi Greszcie za zaproszenie i wspaniale spędzony czas. Spotkanie zakończyło wspólny projekt Katolickiej Szkoły Podstawowej i ośrodka OREW ”Chcemy się poznać”.