Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku, po wakacyjnym odpoczynku uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji naszej szkoły przywitali nowy rok szkolny 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 Mszą Świętą w kościele Świętego Brata Alberta. W przygotowaniu liturgii, jak każdego roku,włączyli się uczniowie i nauczyciele. Ksiądz Dyrektor Mariusz Skakuj serdecznie przywitał wszystkich uczniów, a zwłaszcza pierwszoklasistów rozpoczynających swoją „przygodę” w naszej szkole oraz życzył im wielu sukcesów, wytrwałości i wielu radosnych chwil.

Po zakończeniu Mszy Świętej uczniowie wspólnie z babciami, dziadkami i wychowawcami klas, wzięli udział w inicjatywie pod nazwą „PRZERWANY MARSZ …”, polegającej na symbolicznym dokończeniu sprzed 80 lat marszu do szkoły, przerwanego przez wybuch II Wojny Światowej. Na zakończenie wszyscy uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Mariusz Skakuj