Podręczniki na rok szkolny 2019/2020

Podręczniki do religii obowiązujące w Katolickiej Szkole Podstawowej w roku szkolnym 2019/2020

,,Żyjemy w bożym świecie”, wyd. Jedność

,, Idziemy do Jezusa”, wyd. Jedność

“Jezus jest z nami”, wyd. Jedność

,,Miejsce pełne BOGActw”, wyd. Jedność

,, Spotkania uBOGAcające”, wyd. Jedność

“Tajemnice BOGAtego życia”, wyd. Jedność

Klasa VII

,, Spotykam Twoje słowo”, wyd. Gaudium

Klasa VIII

,, Z Tobą idę  przez życie”, wyd. Gaudium

Wszystkie podręczniki do religii zakupują uczniowie w swoim zakresie. Do klas piątychproszę zakupić dodatkowo zeszyty ćwiczeń z wydawnictwa Jedność.

Podręczniki do języka niemieckiego do klas IV- VI

Język niemiecki w klasach IV-VI jest językiem dodatkowym, dlatego też nie obowiązuje dotacja na w/w bezpłatne podręczniki. Prosimy więc o zapewnienie swoim dzieciom następujących podręczników:

1. Klasa IV – ,,Wir smart 1”- Giorgio Motta- wydawnictwo “LektorKlett”+ rozszerzony zeszyt ćwiczeń,
  2. Klasy V – ,,Wir smart 2”- Giorgio Motta, Barbara Kania, Ewa Książek-Kempa,Ewa Wieszczeczyńska, Aleksandra Kubicka – wydawnictwo “LektorKlett””+ rozszerzony zeszyt ćwiczeń,
  3. Klasy VI – ,,Wir smart 3 ”- Giorgio Motta- wydawnictwo “LektorKlett”+ rozszerzony zeszyt ćwiczeń.