Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Społeczność Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętego Ojca Pio w Zamościu w środę (01.09) uroczyście zainaugurowała nowy rok szkolny 2021/2022.

Uczniowie i nauczyciele rozpoczęli nowy rok nauki od uczestnictwa w Mszy świętej w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu. Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił pasterz naszej diecezji, ks. biskup Marian Rojek.

Ponadto w uroczystości wzięli udział goście: Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, dyrektor zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie Monika Żur oraz ksiądz Piotr Brodziak dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Po Mszy świętej odbyła się akademia w wykonaniu uczniów, pod kierunkiem Pani Moniki Zawiślak.

Dyrekcja Katolickiej Szkoły Podstawowej składa również wyrazy wdzięczności za życzliwość i pomoc okazywaną Szkole przez ks. Marka Mazurka proboszcza parafii pw. Świętego Brata Alberta w Zamościu.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia i samych pozytywnych przeżyć w nowym roku szkolnym