Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Obchody Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęła uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza Piotra Brodziaka, Dyrektora Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego, która odbyła się 13 października o godzinie 17.00, w kościele pw. Świętego Brata Alberta w Zamościu.

Drugiego dnia, 14 października Dzień Edukacji Narodowej świętowaliśmy w naszej szkole. W tym dniu nauczyciele otrzymali od naszych uczniów wiele ciepłych i serdecznych życzeń.

Uroczysty dzień uświetnił występ chóru szkolnego pod przewodnictwem Pani Justyny Oleksińskiej oraz akademia skierowana do nauczycieli i pracowników szkoły, w której wystąpili uczniowie klasy 5b. W programie artystycznym przygotowanym przez Panią Agnieszkę Ostasz usłyszeliśmy wiersze przedstawiające scenki z życia szkoły oraz zobaczyliśmy piękny film ukazujący trud pracy nauczycieli.

Na zakończenie akademii głos zabrali ks. Dyrektor Mariusz Skakuj oraz pani Dyrektor Ewa Muzyka, którzy złożyli nauczycielom serdeczne życzenia z okazji święta oraz podziękowania za pracę.

Rodzicom i uczniom dziękujemy za pamięć.