KOMUNIKAT – COVID-19 – aktualizacja na dzień 1 października 2020r.

W związku z wystąpieniem koronawirusa u kilku kilku uczniów oraz pracowników naszej szkoły i koniecznością odbycia kilkudniowej kwarantanny przedłużamy tryb nauczania zdalnego dla klas 3-8 na dzień 2 października 2020r. (piątek).

Czas trwania nauczania zdalnego: na chwilę obecną – dzień 2 października 2020r.

Co do dalszych decyzji związanych z trybem nauczania w naszej szkole będą Państwo informowani na bieżąco (najpóźniej niedziela 4 października 2020r.)

„Mała szkoła”, czyli klasy 1-2, uczą się w trybie stacjonarnym, ale w nieco zmienionym układzie zajęć, w związku z koniecznością reorganizacji pracy nauczycieli na najbliższe kilka dni.

  1. Zajęcia odbywają się w wymiarze pięciu godzin lekcyjnych codziennie – do godz. 12:35
  2. Świetlica funkcjonuje normalnie, ale zwracamy się z ogromną prośbą do rodziców, o to, żeby w sytuacji gdy dziecko nie musi pozostawać od poniedziałku do czwartku na świetlicy, zabierać je od razu po zajęciach do domu.
  3. Wychowawcy klas pozostają do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

W tym czasie w szkole została przeprowadzona dokładna dezynfekcja, włącznie z ozonowaniem, a budynek jest już gotowy na na przyjęcie uczniów i stacjonarną naukę. Czekamy jednak na dalsze wytyczne odpowiednich organów.

Pozostajemy w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, Kuratorium Oświaty Delegatura w Zamościu i organem prowadzącym szkole, w celu podejmowania jak najlepszych decyzji w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów.

Skip to content