“Life with values” – nasze działania

„Life with values” -to projekt międzynarodowy, który mimo sytuacji epidemiologicznej realizowany jest w naszej szkole.

26 lutego uczennice klasy 6a spotkały się w celu przygotowania plakatów prezentujących wartości, które są promowane w tym projekcie.

16 marca zaś nasi uczniowie z klas szóstych, siódmych i ósmych spotkali się online z grupa uczniów z Chorwacji.Podczas tego spotkania mogli wymienić się doświadczeniami związanymi z obecna sytuacją i nauczaniem zdalnym. Uczniowie zaprezentowali również swoje działania, które zrealizowali w ramach tego projektu.

Spotkanie było ciekawym doświadczeniem, podczas którego mogli również wykazać się swoimi umiejętnościami w posługiwaniu się językiem angielskim.

eTwinningDay

9 maja przypada Dzień eTwinning, w związku z tym uczniowie klasy II b postanowili uroczyście uczcić ten dzień. Podróżowali przez wirtualną Galaktykę eTwinning i odwiedzili jej pięć różnych planet w grupie Spring Campaign.

Na każdej z planecie zobaczyliśmy nowe inspirujące rzeczy, które pobudziły ich kreatywność do stworzenia ich własnej galaktyki.

Tworzenie własnej wymarzonej galaktyki było niezłą przygodą i ciekawym wyzwaniem dla uczniów.

It’s (not) fair

W ramach projektu Life with values uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji „It’s (not) fair. W tym celu ogłoszony został konkurs plastyczny na zobrazowanie podanego tematu oraz został nagrany filmik z wypowiedziami uczniów w języku angielskim.