REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025

Od 1 lutego 2024 r. trwają zapisy do klasy I Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio z siedzibą w Zamościu na rok szkolny 2024/2025.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu: 515 147 109  oraz mailowo: sekretariat@pio.edu.pl

W roku szkolnym 2024/2025 planujemy otworzyć dwie klasy pierwsze z rozszerzonym językiem angielskim – 5 godzin języka angielskiego w tygodniu.

Jesteśmy szkołą publiczną, bezpłatną, uczącą w trybie jednozmianowym.

Zajęcia dla uczniów klas pierwszych będą się odbywały przez dwa pierwsze lata w salach przy kościele św. Brata Alberta w Zamościu. Są to nowoczesne, doskonale wyposażone sale lekcyjne. Dzieci mają komfortowe warunki do nauki i zabawy.

Od klasy III zajęcia dla uczniów odbywają się w budynku przy ulicy Sikorskiego 11.

Regulamin rekrutacji do klas I jest dostępny na stronie internetowej naszej szkoły https://pio.edu.pl/rekrutacja/

Dokumenty do uzupełnienia  można pobrać z sekretariatu szkoły lub ze szkolnej strony internetowej: