Świąteczne warsztaty plastyczne wśród najmłodszych

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku szkolnym. Dla dziecka jego własna twórczość stanowi źródło radości, dobrej zabawy, zaangażowania i podstawową formę uczenia się, oraz zdobywania wiedzy w otaczającej nas rzeczywistość, dlatego też 10 grudnia klasa 2B wykonała ozdoby świąteczne z masy solnej. Jak co roku było magicznie, kreatywnie i radośnie. Piękne, świąteczne ozdoby są już gotowe i czekają wraz z nami na Boże Narodzenie. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Zawiślak- Szyper (mamie Laury) za poprowadzenie warsztatów, ciekawe pomysły i poświęcony nam czas. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął nam bardzo szybko i niesamowicie owocnie.

Anna Czuba- Brzozowska