Zajęcia bożonarodzeniowe w klasach I-III

10 grudnia br. w klasach I-III zostały przeprowadzone zajęcia „Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce oraz w innych krajach”. Zajęcia oparte na technologii multimedialnej prowadzili pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Uczniom klas I-III została przybliżona tematyka obrzędów oraz zwyczajów świątecznych w naszym kraju. Uczniowie wysłuchali krótkiego opowiadania,  mogli wypowiedzieć się na temat świątecznych przygotowań we własnych domach. Obejrzeli oraz wysłuchali jak wygląda czas Bożego Narodzenia w innych krajach. Zajęcia zostały zakończone wykonaniem gwiazdy, ozdoby choinkowej.

Spotkanie zorganizowała pani Joanna Misztal, koordynator współpracy z Biblioteka Pedagogiczną w Zamościu na szczeblu klas I-III.