Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 roku, po trudnym i nietypowym czasie nauczania uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji naszej szkoły pożegnali rok szkolny 2019/2020.

Uroczystości zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy 25 czerwca w Kościele Świętego Brata Alberta, uczestnicząc we Mszy Świętej, podczas której kazanie wygłosił Dyrektor naszej szkoły ks. Mariusz Skakuj, a w przygotowanie liturgii jak każdego roku włączyli się nauczyciele.

Następnego dnia, 26 czerwca na salach gimnastycznych odbyło się wręczenie nagród dla uczniów z bardzo dobrymi i celującymi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym i wzorowym  zachowaniem. Wszyscy uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa za miniony rok szkolny. Wiele wzruszających momentów przeżyliśmy podczas pożegnania młodzieży z klasy ósmej, z którą rozstajemy się po wielu latach spędzonych w murach naszej szkoły. Życzymy ósmoklasistom wszystkiego, co najlepsze oraz wielu sukcesów w nowych szkołach.

Wam drodzy Uczniowie, życzymy wspaniałych, niezapomnianych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.