Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W czwartek, 24 czerwca, na uroczystej gali, zostały rozdanie dyplomy i nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Tego dnia pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, z którymi rozstajemy się po wielu latach spędzonych w murach naszej szkoły.  Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów osobistych i zawodowych, jak również spełnienia najskrytszych marzeń.

W piątek, 25 czerwca odbyła się Msza Święta w kościele św. Brata Alberta w Zamościu, której przewodniczył i kazanie wygłosił ksiądz Mariusz Skakuj, Dyrektor naszej szkoły. Po Mszy Świętej wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych, aby odebrać świadectwa.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam wspaniałych, niezapomnianych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.