Mannequin Challenge: Podejmij wyzwanie – chroń środowisko!

Z dumą prezentujemy nasz film pt. “Podejmij wyzwanie – chroń środowisko”, zrealizowany w stylu Mannequin Challenge.

Film zwyciężył w konkursie “25 na piątkę z plusem!” zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie we współpracy z Lubelskim Kuratorium Oświaty. Nietypowa konwencja ujęć i dobrze przygotowany scenariusz zaowocowały tym, że udało nam się pozyskać środki w wysokości 35 000 zł na zaopatrzenie pracowni biologicznej w pomoce dydaktyczne.

Mannequin Challenge – kto podejmie wyzwanie?

Mannequin Challenge: Podejmij wyzwanie – chroń środowisko!

Z dumą prezentujemy nasz film pt. "Podejmij wyzwanie – chroń środowisko", zrealizowany w stylu Mannequin Challenge. Film zwyciężył w konkursie "25 na piątkę z plusem!" zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie we współpracy z Lubelskim Kuratorium Oświaty. Nietypowa konwencja ujęć i dobrze przygotowany scenariusz zaowocowały tym, że udało nam się pozyskać środki w wysokości 35 000 zł na zaopatrzenie pracowni biologicznej w pomoce dydaktyczne.P.S. Jako jedyna szkoła podstawowa w regionie stworzyliśmy Mannequin Challenge. Zachęcamy inne szkoły do udziału w takiej zabawie i nietuzinkowej formie prezentacji. Mannequin Challenge – kto podejmie wyzwanie?

Gepostet von Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu am Donnerstag, 26. September 2019