Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Zapraszamy wszystkich uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu wraz z rodzicami na wspólną Mszę Św. we wtorek, tj. 1 września o godz. 9.00 w kościele pod wezwaniem św. Brata Alberta w Zamościu.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (obowiązek zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcja rąk).

Po Mszy Św. w kościele ks. Dyrektor spotka się z rodzicami i uczniami klas pierwszych.

Następnie najmłodsi uczniowie z rodzicami przejdą do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcą klasy:

kl. I a – Krystyna Wojtak s.8

kl. I b – Joanna Misztal s.5

Uczniowie z klas II- VIII nie mają spotkań indywidualnych z wychowawcami w klasach.

Do szkoły przychodzą 2 września według ustalonego planu zajęć, który znajduje się na stronie szkoły.

Ks. Mariusz Skakuj – Dyrektor Szkoły