Zebrania z rodzicami 2-3 września 2020r.

2 września 2020r. (środa) – spotkania dla rodziców klas I-III w salach lekcyjnych, z wychowawcami

– „mała szkoła” przy kościele – ul. Sikorskiego 12 – godz. 16:30 (kl. I)  i 16:45 (kl. II)

– główny budynek szkoły, ul. Sikorskiego 11 – godz. 16:30 (kl. III), godz. 16:40 (kl. IV), godz. 16:50 ( kl. V)

3 września 2020r. (czwartek) – spotkania dla rodziców klas VI-VIII w salach lekcyjnych, z wychowawcami klas

– główny budynek szkoły, ul. Sikorskiego 11- godz.16:30 ( kl. VI)

godz. 16:40 ( kl. VII), godz. 16: 55 ( kl. VIII)

Ze względu na  obecną sytuację epidemiologiczną nie organizujemy spotkań ogólnych

z ks. Dyrektorem. Wszystkie spotkania odbędą się tylko z wychowawcą klasy, który poda najistotniejsze informacje związane z organizacją roku szkolnego i funkcjonowaniem szkoły w okresie epidemii. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wychowawcy klas i numery sal lekcyjnych:

,,Mała Szkoła” – przy kościele ul. Sikorskiego 12

• kl. Ia – Krystyna Wojtak s.8
  • kl. Ib – Joanna Misztal s.5
  • kl. IIa – Ewa Szamik s.6
  • kl. IIb – Aneta Skiba s.3

Główny budynek – ul. Sikorskiego 11

• kl. IIIa – Monika Sowa s.5
  • kl. IIIb – Anna Czuba Brzozowska s.4
  •  kl. IVa – Ewa Wolanin s.7
  • kl. IVb – Aleksandra Flak s.8
  • kl. V – Waldemar Wolanin  s.9
  • kl. VIa – Elżbieta Michałkiewicz s.3
  • kl. VIb – Agnieszka Ostasz s.17
  • kl. VIIa – Marcin Brzozowski s.11
  • kl. VIIb – Krzysztof Hadło s.12
  • kl. VIIIa – Małgorzata Ostapińska- Wędzina s. 13
  • kl.VIIIb – Edyta Jóźkiewicz s.18

7 września (poniedziałek) 2020, godz. 16.30 – ul. Sikorskiego 11: Rada Rodziców: wybory prezydium, zaopiniowanie programu wychowawczo-profilaktycznego, dni wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych.

Ks. Mariusz Skakuj – Dyrektor Szkoły