Zabawa choinkowa – klasy I-III

Tuż po feriach 27 stycznia 2020 r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa dla kas I-III. Impreza przeplatana była zabawami, w których chętnie brali udział wszyscy uczestnicy. Były korowody, kółeczka, pląsy w parach i animacje taneczne. Nie zabrakło tradycyjnego konkursu „Jaka to melodia?” prowadzona przez pana Marcina Brzozowskiego, który był również DJ-em. Niektórzy uczniowie przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe nawiązujące do tematu przewodniego zabawy, jakim był „Tajemniczy ogród”. Wśród radosnych przebierańców można było dostrzec barwne motyle, biedronki i inne zwierzątka. Wesołą atmosferę dopełniła wielobarwna dekoracja sali, którą przygotowało wielu nauczycieli, głównie edukacji wczesnoszkolnej.

Zabawa choinkowa w naszej szkole jest imprezą integrującą całą społeczność. Jest zawsze wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy chętnie włączają się w jej organizację i przygotowują poczęstunek dla swoich pociech. Podczas imprezy w klasach czekały na dzieciaki różne słodycze, napoje, owoce, kanapki o których przygotowanie zadbali rodzice.