Bal Ósmoklasisty

W sobotę, 1 lutego odbył się w naszej szkole Bal Ósmoklasisty. Bal rozpoczął się  tradycyjnym polonezem, przepięknie zatańczonym przez uczniów klasy VIII, do utworu skomponowanego przez Wojciecha Kilara.

Kolejnym punktem wieczoru była „Wielka Gala Oskarów”, podczas której odbyło się wręczenie złotych statuetek. W tym roku wśród nagrodzonych znaleźli się: Pani Marta Szykuła, Pani Edyta Jóźkiewicz, Pani Dorota Łyś, ks. Krzysztof Sosnowski, Pani Agnieszka Ostasz, Pani Marianna Ferens, Pani Monika Zawiślak, Pani Aleksandra Flak, Pani Ewa Wolanin, Pani Anna Antoszczak Pani Maria Dyrda, Pani Aneta Skiba, Pan Marcin Brzozowski, Pan Karol Kołcon, Pan Waldemar Wolanin, Pan Krzysztof Sowa, Pani Wicedyrektor Ewa Muzyka, ks. Dyrektor Mariusz Skakuj, ks. Marek Mazurek oraz ks. Robert Strus.

Podczas gali ósmoklasiści zaprezentowali wiele zabawnych scenek ukazujących życie zza szkolnej ławki. Uczniowie podziękowali Dyrekcji szkoły, wychowawczyni oraz wszystkim nauczycielom za tworzenie rodzinnej atmosfery w szkole, wspólne rozmowy i włożoną pracę.

W imieniu rodziców przemówiła Pani Ewa Malicka, dziękując nauczycielom za dar obecności w życiu ich dzieci, kształtowanie umysłów, formowanie serc, trud włożony w przygotowanie do kolejnego etapu w życiu. Szczególne podziękowania skierowano do Pani Moniki Sowy i Pani Aleksandry Flak za trud wychowawczy, za poświęcenie, za towarzyszenie dzieciom w radościach i smutkach oraz wzlotach i upadkach.  Nauczyciele otrzymali życzenia satysfakcji z wychowawczej pracy,  życzliwości ludzkiej oraz aby wychowywanie młodzieży przynosiło dobre owoce. Uczniom, życzono, aby nigdy nie zatracili chrześcijańskiej tożsamości i pamiętali, że wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć.

Ks. Dyrektor Mariusz Skakuj, podziękował ósmoklasistom za obecność w szkole oraz za radość, jaką wnosili do szkoły przez ostatnie osiem lat. Wyraził wdzięczność rodzicom za współpracę, za dyspozycyjność przez te lata i wniesiony trud w wychowanie dzieci wierząc, że ta współpraca przyniesie dobre owoce.

Skierował również podziękowania do Pani Aleksandry Flak i Pani Moniki Sowy za lata obecności i troski o swoich wychowanków.

Naszym ósmoklasistom Ksiądz Dyrektor życzył samych dobrych wyborów w przyszłym życiu oraz błogosławieństwa Bożego, a wszystkim obecnym wspaniałej zabawy.

 I tak właśnie się stało. Wspaniała zabawa ósmoklasistów trwała do północy.

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za zaproszenie na bal, dziękujemy dzieciom i rodzicom za wniesiony trud w przygotowania oraz za wspaniałą atmosferę i cudowną zabawę.

Skip to content